Izgara Görünümü:

Çift Kişilik Ekonomik Pamuklu Penye Lastikli Çarşaf 160x200 cm

(0)
23,40TL
Çift Kişilik Ekonomik Pamuklu Penye Lastikli Çarşaf 160x200 cm BİR ADET YATAK ÇARŞAFI BULUNMAKTADIR. YASTIK KILIFI BULUNMAMAKTADIR. Ürünümüz %100 pamuklu örme penye kumaştan üretilmiştir. Yıkama sonrası boyut küçülmesi ve renk solması yaşanmamaktadır. Yıkama sonrası kırışıklık oranı düşüktür. 30 derecede renkliler için uygun deterjan ile yıkamaya uygundur.  ..

Çift Kişilik Ekonomik Pamuklu Penye Lastikli Çarşaf 180x200 cm

(0)
25,70TL
Çift Kişilik Ekonomik Pamuklu Penye Lastikli Çarşaf 180x200 cm BİR ADET YATAK ÇARŞAFI BULUNMAKTADIR. YASTIK KILIFI BULUNMAMAKTADIR. Ürünümüz %100 pamuklu örme penye kumaştan üretilmiştir. Yıkama sonrası boyut küçülmesi ve renk solması yaşanmamaktadır. Yıkama sonrası kırışıklık oranı düşüktür. 30 derecede renkliler için uygun deterjan ile yıkamaya uygundur...

Tek Kişilik Ekonomik Pamuklu Penye Lastikli Çarşaf 100x200 cm

(0)
17,55TL
Tek Kişilik Ekonomik Pamuklu Penye Lastikli Çarşaf 100x200 cm BİR ADET YATAK ÇARŞAFI BULUNMAKTADIR. YASTIK KILIFI BULUNMAMAKTADIR. Ürünümüz %100 pamuklu örme penye kumaştan üretilmiştir. Yıkama sonrası boyut küçülmesi ve renk solması yaşanmamaktadır. Yıkama sonrası kırışıklık oranı düşüktür. 30 derecede renkliler için uygun deterjan ile yıkamaya uygundur.  ..

Tek Kişilik Penye Lastikli Fitted Çarşaf 120x200 cm

(0)
21,10TL
Tek Kişilik Penye Lastikli Fitted Çarşaf 120x200 cm BİR ADET YATAK ÇARŞAFI BULUNMAKTADIR. YASTIK KILIFI BULUNMAMAKTADIR. Ürünümüz %100 pamuklu örme penye kumaştan üretilmiştir. Yıkama sonrası boyut küçülmesi ve renk solması yaşanmamaktadır. Yıkama sonrası kırışıklık oranı düşüktür. 30 derecede renkliler için uygun deterjan ile yıkamaya uygundur...
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Lastikli Çarşaf Modelleri ve Fiyatları

Tek kişilik ve çift kişilik yatakların daha konforlu hâle gelmesi için lastikli çarşaf kullanılır. Pamuk kumaş kullanılarak üretilen lçarşaf modelleri, uyku boyunca en rahat şekilde hissetmenizi sağlar. Uyku esnasında ve yatak keyiflerinizde terlemenizi engeller. Hızlı kuruma sağlayan yatak çarşafı, yıkadıktan sonra kısa süre içinde kullanıma uygundur. Penye ve pamuklu kumaş kullanılarak üretildiğinden dolayı herhangi bir ütü istemez. Sizler de yatağınızda en rahat hissetmek için çarşaf renklerinden odanıza uygun olan rengi seçerek kullanabilirsiniz. Tek kişilik yatağınız için tek kişilik lastikli çarşaf kullanıma uygundur. Lastikli yapısı sayesinde yatağınızdan kayma yapmaz. Lastikli çarşaf modelleri kullanımı en rahat olan ve en fazla tercih edilen çarşaflardandır.

Nevresim Takımı Ve Çarşaf Çeşitleri

Çift kişilik yatağınızı daha modern ve rahat kullanmak için nevresim takımı kullanabilirsiniz. Yatağınızın içinde kendinizi en rahat hissetmeniz için nevresimlerin üretiminde pamuk kumaş kullanılır. Saten yapıya sahip olan nevresimler kırışma yapmadan kullanmanızı sağlar. Günlük olarak da çift kişilik lastikli çarşaf kullanabilirsiniz. Çarşaf kullanımınızı sık sık değiştirerek yaptığınız taktirde daha ferah bir yatağa sahip olabilirsiniz. Yatağınızın daha büyük olması durumunda battal boy lastikli çarşaf tercih edebilirsiniz. Yatağınızı en kapsamlı şekilde sararak hareketlerinizi kısıtlamamanızı sağlar. Kayma yapmayan çarşaf sayesinde gün içinde bozulmadan kullanabilirsiniz. Yastıklarınız ile bir örnek olmazı için çarşaf takımı  tercih edebilirsiniz.

Çarşaf Fiyatları

Günlük hayatta yatağınızı güzelleştirmek ve uykunuzu en kaliteli şekilde geçirmek için çarşaf kullanabilirsiniz. Fitted çarşaf gece boyu kaymadan kullanma sağlar. Tek kişilik ya da çift kişilik yataklarınız için mevcuttur. Bebeğinizin yatağı ya da beşiği için bebek çarşaf modellerinden tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin en rahat ve konforlu uyku süreci için çarşaflar pamuk kumaş kullanılarak üretilir ve lastikli olması ile uyku esnasında kayma yapmaz. Makinada yıkamaya da uygun olan çarşafları ütülemeden kullanabilirsiniz. Çarşaf fiyatları her bütçeye uygun olarak ayarlanır. İndirimli fiyatlardan yararlanarak dilediğiniz modeli uygun fiyat karşılığında satın alabilirsiniz. Birbirinden farklı renklerde ve boyutlarda üretilen ve yüksek kaliteli olan çarşaflara sitemizden ulaşarak sahip olabilirsiniz.