Izgara Görünümü:
Stoklar Tükendi

Kota 2001 Kadın Termal İçlik Tayt Kışlık Uzun Bayan Tayt

(0)
33,90TL
Kota 2001 Kadın Termal İçlik Tayt Kışlık Uzun Bayan Tayt Paket içeriği 1 adet termal içlik tayt olarak orijinal kutuda gönderilmektedir. Kota 2001 Kadın Termal İçlik Tayt Kışlık Uzun Bayan Tayt soğuk hava koşullarında ısı kaybını önlemek için geliştirilmiştir.Vücut ısısının dışarı çıkmasını engelleyerek kullanıcıyı optimum sıcaklıkta tutar. Kota 2001 Kadın Termal İçlik Tayt Kışlık Uzun Bayan Tayt ter emici özelliği ile tenin kuru kalmasını sağlar. Kota termal içlikleri daha uzun süre kullanabilmek için yıkama talimatına uyunuz. Dört mevsim kullanılabilir. Kota termal içliklerle vücudunuz ısı dengesi sayesinde uyurken de rahatlıkla kullanılabilir.Vücutta biriken statik negatif enerjiyi alır.Kir ve lekelere karşı direnir, kolayca temizlenir.Sentetik elyaflar gibi koku yapmaz. Kota termal içlik çeşitleri..
Stoklar Tükendi

Kota 2007 Kadın Termal İçlik Uzun Kol Atlet Bayan Termal Fanila

(0)
39,90TL
Kota 2007 Kadın Termal İçlik Uzun Kol Atlet Bayan Termal Fanila Paket içeriği 1 adet termal içlik atlet olarak orijinal kutuda gönderilmektedir. Kota 2007 Kadın Termal İçlik Uzun Kol Atlet Bayan Termal Fanila soğuk hava koşullarında ısı kaybını önlemek için geliştirilmiştir.Vücut ısısının dışarı çıkmasını engelleyerek kullanıcıyı optimum sıcaklıkta tutar. Kota 2007 Kadın Termal İçlik Uzun Kol Atlet Bayan Termal Fanila ter emici özelliği ile tenin kuru kalmasını sağlar. Kota termal içlikleri daha uzun süre kullanabilmek için yıkama talimatına uyunuz. Dört mevsim kullanılabilir. Kota termal içliklerle vücudunuz ısı dengesi sayesinde uyurken de rahatlıkla kullanılabilir.Vücutta biriken statik negatif enerjiyi alır.Kir ve lekelere karşı direnir, kolayca temizlenir.Sentetik elyaflar gibi koku yapmaz. Kota termal içlik çeşitleri..
Stoklar Tükendi

Kota Kadın Termal İçlik Tayt Termal İçlik Fanila Atlet Takım

(0)
68,90TL
Kota Kadın Termal İçlik Tayt Termal İçlik Fanila Atlet Takım Paket içeriği 1'er adet termal içlik tayt ve termal içlik atlet olarak orijinal kutuda gönderilmektedir. Kota Kadın Termal İçlik Tayt Termal İçlik Fanila Atlet Takım soğuk hava koşullarında ısı kaybını önlemek için geliştirilmiştir.Vücut ısısının dışarı çıkmasını engelleyerek kullanıcıyı optimum sıcaklıkta tutar. Kota Kadın Termal İçlik Tayt Termal İçlik Fanila Atlet Takım ter emici özelliği ile tenin kuru kalmasını sağlar. Kota termal içlikleri daha uzun süre kullanabilmek için yıkama talimatına uyunuz. Dört mevsim kullanılabilir. Kota termal içliklerle vücudunuz ısı dengesi sayesinde uyurken de rahatlıkla kullanılabilir.Vücutta biriken statik negatif enerjiyi alır.Kir ve lekelere karşı direnir, kolayca temizlenir.Sentetik elyaflar gibi koku yapmaz. Kota termal içlik çeşitleri..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Kadın Termal İçlik