Izgara Görünümü:
-13%

Kota 4006 Kadın Yanları Taş Detayl Penye Likralı Kapri Bayan Tayt

(0)
34,90TL 39,90TL
Kota 4006 Kadın Yanları Taş Detaylı Penye Likralı Kapri Bayan Tayt Ürün üzerindeki taş deseni DEĞİŞİKLİK gösterebilir.Stok durumuna göre gönderilmektedir. Kota 4006 Kadın Yanları Taş Detaylı Penye Likralı Kapri Bayan Tayt günlük hayatınızı koylaştıran favori kıyafetiniz olacak.Rahatlıkla giyebileceğiniz Kota 4006 Kadın Yanları Taş Detaylı Penye Likralı Kapri Bayan Tayt her türlü gömlek,bluzla kombine edebilirsiniz.İster spor da ister ailenizle geçireceğiniz keyifli bir günde en iyi arkadaşınız olacak. Kota taytları sizi sararken sıkıştırmaz.Rahat hareket edebilirsiniz.Günlük kullanıma uygundur. Kota 4006 Kadın Yanları Taş Detaylı Penye Likralı Kapri Bayan Tayt sizin için small-medium ve large-xlarge bedenlerden  oluşmaktadır. Kota 4006 Kadın Yanları Taş Detaylı Penye Likralı Kapri Bayan Tayt ıseçerken kendi bedenizi tercih ediniz. Kota 4006 Kadın Yanları Taş Detaylı Penye Likralı Kapri Bayan Taytdaha uzun kullanabilmek için yıkama talimatına uyunuz.      ..
-20%

Kota 4009 Kadın Yanları Taş Detaylı Penye Likralı Uzun Bayan Tayt

(0)
39,90TL 49,90TL
Kota 4009 Kadın Yanları Taş Detaylı Penye Likralı Uzun Bayan Tayt Ürün üzerindeki taş deseni DEĞİŞİKLİK gösterebilir.Stok durumuna göre gönderilmektedir. Kota 4009 Kadın Yanları Taş Detaylı Penye Likralı Uzun Bayan Taytgünlük hayatınızı koylaştıran favori kıyafetiniz olacak.Rahatlıkla giyebileceğiniz Kota 4009 Kadın Yanları Taş Detaylı Penye Likralı Uzun Bayan Tayt her türlü gömlek,bluzla kombine edebilirsiniz.İster spor da ister ailenizle geçireceğiniz keyifli bir günde en iyi arkadaşınız olacak. Kota taytları sizi sararken sıkıştırmaz.Rahat hareket edebilirsiniz.Günlük kullanıma uygundur. Kota 4009 Kadın Yanları Taş Detaylı Penye Likralı Uzun Bayan Tayt sizin için small-medium ve large-xlarge bedenlerden  oluşmaktadır. Kota 4009 Kadın Yanları Taş Detaylı Penye Likralı Uzun Bayan Tayt ıseçerken kendi bedenizi tercih ediniz. Kota 4009 Kadın Yanları Taş Detaylı Penye Likralı Uzun Bayan Tayt daha uzun kullanabilmek için yıkama talimatına uyunuz.  ..
-17%

Kota 4018 Kadın Düz Desensiz Yüksek Bel Dizüstü Bayan Kısa Tayt

(0)
28,90TL 34,90TL
Kota 4018 Kadın Düz Desensiz Yüksek Bel Dizüstü Bayan Kısa Tayt %93 Pamuk %7 Elastan Kota 4018 Kadın Düz Desensiz Yüksek Bel Dizüstü Bayan Kısa Tayt günlük hayatınızı koylaştıran favori kıyafetiniz olacak.Rahatlıkla giyebileceğiniz Kota 4018 Kadın Düz Desensiz Yüksek Bel Dizüstü Bayan Kısa Tayt her türlü gömlek,bluzla kombine edebilirsiniz. Kota taytları sizi sararken sıkıştırmaz.Rahat hareket edebilirsiniz.Günlük kullanıma uygundur. Kota 4018 Kadın Düz Desensiz Yüksek Bel Dizüstü Bayan Kısa Tayt sizin için Medium,Large,ve XLarge olarak siyah,beyaz ve gri renklerden oluşmaktadır. Kota 4018 Kadın Düz Desensiz Yüksek Bel Dizüstü Bayan Kısa Tayt u seçerken kendi bedenizi tercih ediniz. Kota 4018 Kadın Düz Desensiz Yüksek Bel Dizüstü Bayan Kısa Tayt daha uzun kullanabilmek için yıkama talimatına uyunuz.  ..
-20%

Kota 4070 Kadın File Detaylı Penye Likralı Uzun Bayan Tayt

(0)
39,90TL 49,90TL
Kota 4070 Kadın File Detaylı Penye Likralı Uzun Bayan Tayt Kota 4070 Kadın File Detaylı Penye Likralı Uzun Bayan Tayt günlük hayatınızı koylaştıran favori kıyafetiniz olacak.Rahatlıkla giyebileceğiniz Kota 4070 Kadın File Detaylı Penye Likralı Uzun Bayan Tayt her türlü gömlek,bluzla kombine edebilirsiniz.İster spor da ister ailenizle geçireceğiniz keyifli bir günde en iyi arkadaşınız olacak. Kota taytları sizi sararken sıkıştırmaz.Rahat hareket edebilirsiniz.Günlük kullanıma uygundur. Kota 4070 Kadın File Detaylı Penye Likralı Uzun Bayan Tayt sizin için small-medium ve large-xlarge bedenlerden  oluşmaktadır. Kota 4070 Kadın File Detaylı Penye Likralı Uzun Bayan Tayt ıseçerken kendi bedenizi tercih ediniz. Kota 4070 Kadın File Detaylı Penye Likralı Uzun Bayan Tayt daha uzun kullanabilmek için yıkama talimatına uyunuz.  ..
-13%

Kota 4073 Kadın Düz Uzun Bayan Hamile Penye Pamuklu Tayt Pantolon

(0)
34,90TL 39,90TL
Kota 4073 Kadın Düz Uzun Bayan Hamile Penye Pamuklu Tayt Pantolon %93 Pamuk %7 Elastan Kota 4073 Kadın Düz Uzun Bayan Hamile Penye Tayt Pantolon gebeliğiniz boyunca hayatınızı koylaştıran favori kıyafetiniz olacak.Yaz ve kış aylarında rahatlıkla giyebileceğiniz Kota 4073 Kadın Düz Uzun Bayan Hamile Penye Tayt Pantolon her türlü gömlek,bluzla kombine edebilirsiniz. Kota taytları sizi sararken sıkıştırmaz.Rahat hareket edebilirsiniz.Günlük kullanıma uygundur. Kota 4073 Kadın Düz Uzun Bayan Hamile Penye Tayt Pantolon sizin için small-Medium,Large-XLarge olarak siyah renkden oluşmaktadır. Kota 4073 Kadın Düz Uzun Bayan Hamile Penye Tayt Pantolon u seçerken kendi bedenizi tercih ediniz.  Kota 4073 Kadın Düz Uzun Bayan Hamile Penye Tayt Pantolon daha uzun kullanabilmek için yıkama talimatına uyunuz...
-19%

Kota Kadın 4005 Düz Desensiz Yüksek Bel Dizaltı Bayan Kapri Tayt

(0)
29,90TL 36,90TL
Kota Kadın 4005 Düz Desensiz Yüksek Bel Dizaltı Bayan Kapri Tayt %93 Pamuk %7 Elastan Kota Kadın Düz Desensiz Yüksek Bel Dizaltı Bayan Kapri Tayt günlük hayatınızı koylaştıran favori kıyafetiniz olacak.Rahatlıkla giyebileceğiniz Kota Kadın Düz Desensiz Yüksek Bel Dizaltı Bayan Kapri Tayt her türlü gömlek,bluzla kombine edebilirsiniz. Kota taytları sizi sararken sıkıştırmaz.Rahat hareket edebilirsiniz.Günlük kullanıma uygundur. Kota Kadın Düz Desensiz Yüksek Bel Dizaltı Bayan Kapri Tayt sizin için Medium,Large,ve XLarge olarak siyah,beyaz ve gri renklerden oluşmaktadır. Kota Kadın Düz Desensiz Yüksek Bel Dizaltı Bayan Kapri Tayt u seçerken kendi bedenizi tercih ediniz. Kota Kadın Düz Desensiz Yüksek Bel Dizaltı Bayan Kapri Tayt daha uzun kullanabilmek için yıkama talimatına uyunuz...
-20%

Kota Kadın 4080 Transparan Detaylı Sporcu Bayan Tayt Dalgıç

(0)
39,90TL 49,90TL
Kota Kadın 4080 Transparan Detaylı Sporcu Bayan Tayt Kadın kıyafetlerinde Tayt en favori tercihler arasında... Kota bayan tayt penye modellerine yenilerini ekledi.Özellikle spor yaparken kullanmak için vucudu saran fit görünüm sağlayan transparan detaylı modelleri beğeninize sundu. Ürün sıkı örgüsü ve transparan detayı gönülleri fetedecek. Kota markası tarafından tasarlanan kadın tayt modelleri ile diğer ürünlerle kıyafetinizi kombin yapabilirsiniz. Ürünü uzun süre kullanılabilmesi için yıkama talimatına uygun yıkayınız. Kota 4080 bayan transparan tayt modeli diğer kıyafetleriniz çok güzel kombin yapılacak ve çok şık bir görüntü elde edebileceksiniz. %93 Polyester %7 Elastan..
-20%

Kota Kadın 4083 Pamuklu Düşük Bel Tayt Uzun Sporcu Bayan Taytı

(0)
39,90TL 49,90TL
Kota Kadın 4083 Dalgıç Kumaş Tayt  Uzun Sporcu Bayan Taytı Kadın kıyafetlerinde Tayt en favori tercihler arasında... Kota bayan tayt penye modellerine yenilerini ekledi.Özellikle spor yaparken kullanmak için vucudu saran fit görünüm sağlayan transparan detaylı modelleri beğeninize sundu. Ürün sıkı örgüsü ve transparan detayı gönülleri fethedecek. Kota markası tarafından tasarlanan kadın tayt modelleri ile diğer ürünlerle kıyafetinizi kombin yapabilirsiniz. Ürünü uzun süre kullanılabilmesi için yıkama talimatına uygun yıkayınız. Kota 4083 bayan tayt modeli diğer kıyafetleriniz çok güzel kombin yapılacak ve çok şık bir görüntü elde edebileceksiniz. %93 Polyester %7 Elastan..
-20%

Kota Kadın 4084 Transparan Detaylı Sporcu Bayan Tayt

(0)
39,90TL 49,90TL
Kota Kadın 4084 Transparan Detaylı Sporcu Bayan Tayt Kadın kıyafetlerinde Tayt en favori tercihler arasında... Kota bayan tayt penye modellerine yenilerini ekledi.Özellikle spor yaparken kullanmak için vucudu saran fit görünüm sağlayan transparan detaylı modelleri beğeninize sundu. Ürün sıkı örgüsü ve transparan detayı gönülleri fetedecek. Kota markası tarafından tasarlanan kadın tayt modelleri ile diğer ürünlerle kıyafetinizi kombin yapabilirsiniz. Ürünü uzun süre kullanılabilmesi için yıkama talimatına uygun yıkayınız. Kota 4084 bayan transparan tayt modeli diğer kıyafetleriniz çok güzel kombin yapılacak ve çok şık bir görüntü elde edebileceksiniz. %93 Polyester %7 Elastan..
-20%

Kota Kadın 4085 Yüksek Bel Transparan Detaylı Sporcu Tayt

(0)
39,90TL 49,90TL
Kota Kadın 4085 Yüksek Bel Transparan Detaylı Sporcu Tayt Tayt rahat kullanımı ve az yer kaplaması nedeniyle kadınlar tarafından çok kullanılan bacakları saran pantolon modelidir. Kota markası tarafından tasarlanan kadın tayt modelleri ile diğer ürünlerle kıyafetinizi kombin yapabilirsiniz. Ürünü uzun süre kullanılabilmesi için yıkama talimatına uygun yıkayınız. Kota 4085 bayan transparan tayt modeli diğer kıyafetleriniz çok güzel kombin yapılacak ve çok şık bir görüntü elde edebileceksiniz. %93 Polyaster %7 Elastan..
-20%

Kota Kadın 4090 Dalgıç Kumaş Tayt Uzun Sporcu Bayan Taytı

(0)
39,90TL 49,90TL
Kota Kadın 4090 Dalgıç Kumaş Tayt Uzun Sporcu Bayan Taytı Kadın kıyafetlerinde Tayt en favori tercihler arasında... Kota bayan tayt penye modellerine yenilerini ekledi.Özellikle spor yaparken kullanmak için vucudu saran fit görünüm sağlayan transparan detaylı modelleri beğeninize sundu. Ürün sıkı örgüsü ve transparan detayı gönülleri fethedecek. Kota markası tarafından tasarlanan kadın tayt modelleri ile diğer ürünlerle kıyafetinizi kombin yapabilirsiniz. Ürünü uzun süre kullanılabilmesi için yıkama talimatına uygun yıkayınız. Kota 4090 bayan tayt modeli diğer kıyafetleriniz çok güzel kombin yapılacak ve çok şık bir görüntü elde edebileceksiniz. %93 Polyester %7 Elastan..
-34%

Kota Kadın Battal Düz Uzun Bayan Yüksek Bel Penye Tayt Pantolon

(0)
32,90TL 49,90TL
Kota Kadın Battal Düz Uzun Bayan Yüksek Bel Penye Tayt Pantolon %93 Pamuk %7 Elastan Kota Kadın Battal Düz Uzun Bayan Yüksek Bel Penye Tayt Pantolon günlük hayatınızı koylaştıran favori kıyafetiniz olacak.Yaz ve kış aylarında rahatlıkla giyebileceğiniz Kota Kadın Battal Düz Uzun Bayan Yüksek Bel Penye Tayt Pantolon her türlü gömlek,bluzla kombine edebilirsiniz. Kota taytları sizi sararken sıkıştırmaz.Rahat hareket edebilirsiniz.Günlük kullanıma uygundur. Kota Kadın Battal Düz Uzun Bayan Yüksek Bel Penye Tayt Pantolon sizin için Medium,Large,ve XLarge olarak siyah,beyaz ve gri renklerden oluşmaktadır. Kota Kadın Battal Düz Uzun Bayan Yüksek Bel Penye Tayt Pantolon u seçerken kendi bedenizi tercih ediniz. Kota Kadın Battal Düz Uzun Bayan Yüksek Bel Penye Tayt Pantolon daha uzun kullanabilmek için yıkama talimatına uyunuz...
-25%

Kota Kadın Düz Desensiz Uzun Bayan Yüksek Bel Penye Tayt Pantolon

(0)
29,90TL 39,90TL
Kota Kadın Düz Desensiz Uzun Bayan Yüksek Bel Penye Tayt Pantolon %93 Pamuk %7 Elastan Kota Kadın Düz Desensiz Uzun Bayan Yüksek Bel Penye Tayt Pantolon günlük hayatınızı koylaştıran favori kıyafetiniz olacak.Yaz ve kış aylarında rahatlıkla giyebileceğiniz Kota Kadın Düz Desensiz Uzun Bayan Yüksek Bel Penye Tayt Pantolon her türlü gömlek,bluzla kombine edebilirsiniz. Kota taytları sizi sararken sıkıştırmaz.Rahat hareket edebilirsiniz.Günlük kullanıma uygundur. Kota Kadın Düz Desensiz Uzun Bayan Yüksek Bel Penye Tayt Pantolon sizin için Medium,Large,ve XLarge olarak siyah,beyaz ve gri renklerden oluşmaktadır. Kota Kadın Düz Desensiz Uzun Bayan Yüksek Bel Penye Tayt Pantolon u seçerken kendi bedenizi tercih ediniz. Kota Kadın Düz Desensiz Uzun Bayan Yüksek Bel Penye Tayt Pantolon daha uzun kullanabilmek için yıkama talimatına uyunuz.      ..
-33%

Tutku İç Giyim Elit Likralı Kadın Sporcu Modal Kısa Bayan Tayt

(0)
26,90TL 39,90TL
Tutku İç Giyim Elit Likralı Kadın Spor Kısa Tayt Doğru bakım ve saklama koşulları,sizin için en yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen ürünleri daha uzun süre kullanımını sağlar. %47 Modal,%47 Pamuk ve %6 Elastan'dan yüksek teknoloji ile üretilmiş bir üründür. Ürünleri ters çevirerek ve kendi renk grubuyla yıkamaya,uzun süre ıslak kalmamasına özen gösteriniz. Ürünü yıkarken ve ütülerken kullanım kılavuzundaki bilgilere özen göstermelisiniz %100 Sağlıklı ve Hijyenik Ürün ..
-27%

Tutku İç Giyim Elit Likralı Kadın Sporcu Uzun Tayt Pantolon

(0)
32,90TL 44,90TL
Tutku İç Giyim Elit Likralı Kadın Sporcu Uzun Tayt Pantolon Doğru bakım ve saklama koşulları,sizin için en yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen ürünleri daha uzun süre kullanımını sağlar. %47 Modal,%47 Pamuk ve %6 Elastan'dan yüksek teknoloji ile üretilmiş bir üründür. Ürünleri ters çevirerek ve kendi renk grubuyla yıkamaya,uzun süre ıslak kalmamasına özen gösteriniz. Ürünü yıkarken ve ütülerken kullanım kılavuzundaki bilgilere özen göstermelisiniz %100 Sağlıklı ve Hijyenik Ürün ..
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)

Kadın Tayt

Kadın Tayt ve Termal İçlikler

Hem rahat kullanımı hem de rahat kombinlenebilir olması, taytları kadınlar açısından vazgeçilmez ürünler yapmaktadır. Bu sebeple kadınların dolaplarında birbirinden farklı tayt modelleri bulabilmek mümkündür. Taytlar sadece spor için kullanılan ürünler olmaktan çıkıp, günlük hayatta da sık sık kullanılır hale gelmiştir. Bu da kadınların taytları nasıl kombinlemesi gerektiğini öğrenmelerine neden olmuştur. Farklı renk ve kumaş seçeneklerindeki kadın tayt modelleri daha rahat hareket edebilmenize şans tanımaktadır.

Tayt Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Öncelikle tayt seçimi yapılmadan önce, nerede kullanılacağına karar verilmesi gerekmektedir. Çünkü taytların kullanılabileceği alan oldukça geniştir. Spor tayt, spor yapabilmek için tercih edilirken, yüksek bel tayt seçenekleri yürüyüş yaparken tercih edilebilmektedir. Ayrıca yüksek bel tayt, vücuttaki kusurlu bölgelerin görünmesini de engellemektedir. Bu nedenle bu tayt modelleri sıklıkla tercih edilmektedir. Sokak modasının trend parçalarından olan taytlar, özgür bir hareket imkanı tanımasıyla birlikte, fit ve şık bir görünüm de sağlamaktadır. Taytları kullanarak olduğunuzdan daha zayıf görünebilirsiniz. Bunun için buna uygun kumaş seçimleri yapılması gerekmektedir. 

Kadın Taytlarını Neyle Kombinleyebilirsiniz?

Bayan tayt modelleri çok rahat kombinlenebilen parçalardır. Taytlarınızı uzun bir parçayla kullanabileceğiniz gibi kısa parçalarla da kombinleyebilirsiniz. Taytlar yapıları sebebiyle çok rahattırlar. Çoğu kişinin bedenine de uyum sağlamaktadır. Vücuda sarıp sarmalaması dış görünüşünüzün de daha iyi olmasına neden olmaktadır. Bu nedenle sıklıkla bu kombinlere rastlayabilmek mümkündür. Markaların kendisine özel üretmiş olduğu taytlarda denenebilmektedir. Nike tayt seçenekleriyle, kaliteli bir spor taytına sahip olabilirsiniz. Modeller arasından günlük kullanacağınız seçenekleri de bularak kendinize bir liste oluşturabilirsiniz. Farklı farklı renklerde aldığınız taytları uzun süre kullanabilirsiniz.

Taytları Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tayt modelleri içerisinde tercih yaparken bazı konulara dikkat edilmesi gerekmektedir. Bayan tayt modelleri arasında doğru seçimler yapabilmeniz için dikkat etmeniz gereken durumlar şu şekildedir;

  • Kumaşlarını doğru seçmelisiniz. Spor için kullanacaksanız Adidas tayt modellerinin ter emen modellerini inceleyebilirsiniz.
  • Model ya da desen seçeneğine göre farklı paça boyları olabilmektedir. Buna kullanacağınız alana göre karar verebilirsiniz.
  • Vücudunuzu iyi bir şekilde saran, bedeninize tam oturan lcw tayt seçeneklerini değerlendirebilirsiniz
  • Renkli bir şeyler almak istiyorsanız desenli tayt modellerine de şans verebilirsiniz.

Bu şekilde size en uygun taytı bulabilmeniz mümkündür.