Izgara Görünümü:
Stoklar Tükendi

Kota 2000 Erkek Termal İçlik Tayt Kışlık Uzun Tayt İçlik

(0)
35,90TL
Kota 2000 Erkek Termal İçlik Tayt Kışlık Uzun Tayt İçlik Paket içeriği 1 adet termal içlik tayt olarak orijinal kutuda gönderilmektedir. Kota 2000 Erkek Termal İçlik Tayt Kışlık Uzun Tayt İçlik soğuk hava koşullarında ısı kaybını önlemek için geliştirilmiştir.Vücut ısısının dışarı çıkmasını engelleyerek kullanıcıyı optimum sıcaklıkta tutar. Kota 2000 Erkek Termal İçlik Tayt Kışlık Uzun Tayt İçlik ter emici özelliği ile tenin kuru kalmasını sağlar. Kota termal içlikleri daha uzun süre kullanabilmek için yıkama talimatına uyunuz. Dört mevsim kullanılabilir. Kota termal içliklerle vücudunuz ısı dengesi sayesinde uyurken de rahatlıkla kullanılabilir.Vücutta biriken statik negatif enerjiyi alır.Kir ve lekelere karşı direnir, kolayca temizlenir.Sentetik elyaflar gibi koku yapmaz. Kota termal içlik çeşitleri..
Stoklar Tükendi
-16%

Kota 2002 Askeri Termal İçlik Tayt Fanila Takım(Bere Hediyeli)

(0)
79,90TL 94,90TL
Kota 2002 Askeri Termal İçlik Tayt Fanila Takım(Bere Hediyeli) BERE HEDİYELİDİR. Paket içeriği 1 adet termal içlik tayt,1 adet termal içlik fanila ve bere olarak orijinal kutuda gönderilmektedir. Kota 2002 Erkek Askeri Termal İçlik Takım soğuk hava koşullarında ısı kaybını önlemek için geliştirilmiştir.Vücut ısısının dışarı çıkmasını engelleyerek kullanıcıyı optimum sıcaklıkta tutar. Kota 2002 Erkek Askeri Termal İçlik Takım ter emici özelliği ile tenin kuru kalmasını sağlar. Kota termal içlikleri daha uzun süre kullanabilmek için yıkama talimatına uyunuz. Dört mevsim kullanılabilir. Kota termal içliklerle vücudunuz ısı dengesi sayesinde uyurken de rahatlıkla kullanılabilir.Vücutta biriken statik negatif enerjiyi alır.Kir ve lekelere karşı direnir, kolayca temizlenir.Sentetik elyaflar gibi koku yapmaz. Kota termal içlik çeşitleri..
Stoklar Tükendi

Kota 2009 Erkek Termal İçlik V Yaka Kısa Kol Atlet-Fanila

(0)
38,90TL
Kota 2009 Erkek Termal İçlik V Yaka Kısa Kol Atlet-Fanila Paket içeriği 1 adet termal içlik fanila olarak orijinal kutuda gönderilmektedir. Kota 2009 Erkek Termal İçlik V Yaka Kısa Kol Atlet-Fanila soğuk hava koşullarında ısı kaybını önlemek için geliştirilmiştir.Vücut ısısının dışarı çıkmasını engelleyerek kullanıcıyı optimum sıcaklıkta tutar. Kota 2009 Erkek Termal İçlik V Yaka Kısa Kol Atlet-Fanila ter emici özelliği ile tenin kuru kalmasını sağlar. Kota termal içlikleri daha uzun süre kullanabilmek için yıkama talimatına uyunuz. Dört mevsim kullanılabilir. Kota termal içliklerle vücudunuz ısı dengesi sayesinde uyurken de rahatlıkla kullanılabilir.Vücutta biriken statik negatif enerjiyi alır.Kir ve lekelere karşı direnir, kolayca temizlenir.Sentetik elyaflar gibi koku yapmaz. Kota termal içlik çeşitleri..
Stoklar Tükendi

Kota Erkek Termal İçlik Tayt Termal İçlik Fanila Atlet Takım

(0)
72,90TL
Kota Erkek Termal İçlik Tayt Termal İçlik Fanila Atlet Takım Paket içeriği 1'er adet termal içlik tayt ve termal içlik atlet olarak orijinal kutuda gönderilmektedir. Kota Erkek Termal İçlik Tayt Termal İçlik Fanila Atlet Takım soğuk hava koşullarında ısı kaybını önlemek için geliştirilmiştir.Vücut ısısının dışarı çıkmasını engelleyerek kullanıcıyı optimum sıcaklıkta tutar. Kota Erkek Termal İçlik Tayt Termal İçlik Fanila Atlet Takım ter emici özelliği ile tenin kuru kalmasını sağlar. Kota termal içlikleri daha uzun süre kullanabilmek için yıkama talimatına uyunuz. Dört mevsim kullanılabilir. Kota termal içliklerle vücudunuz ısı dengesi sayesinde uyurken de rahatlıkla kullanılabilir.Vücutta biriken statik negatif enerjiyi alır.Kir ve lekelere karşı direnir, kolayca temizlenir.Sentetik elyaflar gibi koku yapmaz. Kota termal içlik çeşitleri..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Erkek Termal İçlik

Erkek Termal İçlik Modelleri ve Fiyatları

Termal içlik modelleri zamanının çoğunu ev dışında çalışarak geçiren insanların dondurucu kış günlerinde soğuktan korunmak için alt ya da üst kıyafetlerinin içine giydikleri sıcak tutucu bir iç giyim ürünüdür. Termal içlik modelleri hem kadın hem de erkeğe göre ayrı ayrı üretilmektedir. Sadece yetişkinlerin değil soğuk kış günlerinde okula gitmek zorunda olan çocukların da kullanımına uygun olarak yoğun bir şekilde üretilmektedir.

Erkekler Neden İçlik Giymeyi Tercih Ederler?

Erkekler biyolojik yapıları gereği kadınlara göre daha fazla üşüme hissine girerler. Ayrıca günümüzde, ülkemizde yerleşmiş olan çalışma düzeni incelendiği zaman erkeklerin kadınlara oranla dışarıda daha fazla zaman geçirmek zorunda oldukları görülür. Bu istatistik durum da daha çok erkeklerin termal içlik giymeyi tercih etmesinin nedenini açıklamış oluyor.

Termal içlik erkek modelleri, erkeklerin vücut yapısındaki ayrıntılar gözetilerek üretilmektedir. Dışarıda bir iç kıyafet olarak giyilecek olması ürünün rahatlığı ile ön plana çıkmasını gerektirir. Bu nedenle, gerek kesimleri gerekse üretiminde kullanılan kumaş çeşidi ile termal içlikler üretilirken birinci olarak sıcak tutmasına, ikinci olarak da kullanım rahatlığına özen gösterilir. Neticede hiç kimse ısınmak için giydiği ürün nedeni ile gün boyu rahatsız olmaktan hoşlanmaz.

Termal İçlikler Hangi Kumaştan Üretilirler?

Erkek içlik çeşidi üst ve alt ürün olmak üzere iki parçadır. Üst parça da kısa kollu ve uzun kollu seçenekleri de bulunmaktadır. Alt kısım ise pantolon içine giyilen pijama tarzı fakat işlevsel olarak tamamen farklı olan bir üründür. Erkeklerin ısınmak için giydiği erkek termal içlik ürünlerinin rahat olması gerekmektedir. Üreticiler bu rahatlığı ancak esnek kumaşlar ile sağlarlar.

Likralı kumaş çeşitleri termal içlik üretimi için ideal kumaşlardır. Yapılarındaki elastiklik, ürünü giyen kişinin vücudunu sarmakla birlikte hareket özgürlüğünü de kısıtlamaz. Ürünler üretilirken genellikle siyah renk tercih edilir. Özellikle erkekler koyu renkte olan termal kıyafetler giymekten hoşlanırlar. Siyah dışında, gri ve beyaz renklerde de içlikler üretilmektedir.

Sizler de termal ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ürünleri satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.