Izgara Görünümü:
-30%

Clup Erkek Çorap Ekonomik Pamuklu Görünmez Çorap 6 Lı Paket

(0)
27,90TL 39,90TL
Clup Erkek Pamuklu Görünmez Çorap 6 Lı Paket (6 adettir.) Ürün 40-44 numaradır. Görünmez Çorap,kısa patik çorap ile babet çorap arası daha çok spor ayakkabı ile kullanılan çorap modelidir. Görünmez çorap ile ayakkabı topuk seviyesine kadar olup,babet çoraplarda ayakkabı çıkarırken kayma sorununu çözer. %78 Pamuk %19 Polyamid %3 Elastan Yıkama Talimatına Uygun Yıkayınız..
-11%

Dündar 12li Erkek Soket Çorap Asorti Ekonomik Uzun Çorap

(0)
39,90TL 44,90TL
Dündar 12li Erkek Soket Çorap Asorti Ekonomik Uzun Çorap (40-45 standart üründür) Paket içeriği 12 adettir. Renk asorti olup stok durumuna göre gönderim yapılmaktadır. Topuk ve burun kısımlarındaki ekstra takviyeler ile çabuk aşınmadan uzun süre kullanıma uygundur. Kullandığımız yüksek pamuk ipliği sayesinde ter emici özelliğe sahiptir. Lastik kısmında kullanılan özel iplik ile bacağınızı sıkmadan konforlu bir giyim sağlar. Ölçü ve elastikiyet ayarlarımız sayesinde dönme yapmadan ayağınızı sarar. Burun kısmında uyguladığımız tek sıra dikiş sayesinde üst düzey rahatlık sağlar. %80 Pamuk %17 Poliamid %3 Elastan Yıkama taliatına uyunuz...
-19%

Ekonomik Erkek Uzun Soket Çorap Rejenere Pamuklu 12 li Paket

(0)
34,90TL 42,90TL
Ekonomik Erkek Uzun Soket Çorap Rejenere Pamuklu 12 li Paket 40-44 numara için uygundur. %80 Rejenere %15 Poliyamid %5 Elastan Paket içeriği 12 adettir...
-15%

Emre Erkek Bambu Dikişsiz Soket Çorap 6'lı Paket Erkek Çorap

(0)
54,90TL 64,90TL
Emre Erkek Bambu Dikişsiz Soket Çorap 6'lı Paket Erkek Çorap Ürün içerği; %77 Bambu %20 Polyamid %3 Elastan Paket içeriği; 6 adet çoraptan oluşmaktadır. Burun topuk takviyeli dikişsiz terletmez özellikli erkek bambu soket çorap. Yıkama talimatına uyunuz.  ..

Emre Erkek Bambu Kısa Patik Çorap 12 Li Paket

(0)
49,90TL
Emre Erkek Bambu Kısa Patik Çorap 12 Li Paket Sıkmayan Lastik, Topuk Burun Takviyesi, Dikişsiz Burun %80 Bambu %17 polymaid %3 elastan Yıkama Talimatına Uygun Yıkayınız..
-9%

Emre Erkek Bambu Kısa Patik Çorap 6 Lı Paket

(0)
39,90TL 43,90TL
Emre Erkek Bambu Kısa Patik Çorap 6 lı Paket Sıkmayan Lastik, Topuk Burun Takviyesi, Dikişsiz Burun Bambu çoraplar inanılmaz derecede yumuşaktırlar. Aynı zamanda ayaklarınızın sağlığını korumanıza yardımcı olacak bir dizi özelliğe de sahiptirler: Bambu 100% doğaldır. Tamamen doğal olan bambu lifleriyle üretilen bambu çoraplar, alerjiye eğilimli ciltler için mükemmel bir tercihtir.  Bambu Çoraplar, ayaklarınızın pamuklu çoraplara kıyasla daha iyi nefes almasını sağlar, size konforlu bir giyim sunar. Bambu çoraplar ipeksi bir yumuşaklığa sahiptirler ve cilde mükemmel uyum sağlarlar. Bambu, doğal olarak anti-bakteriyeldir; bambu çoraplar, ayakların daha sağlıklı kalmasına yardımcı olur. 80% Viscose (Bambu), 18% Polyamide, 2% Elastane Max. 30 derecede, tersten yıkanır. Kuru temizleme ve beyazlatma yapılmaz. Düşük ısıda ütü ve kurutma yapılır.  ..
-27%

Prestij Erkek Pamuklu Uzun Soket Çorap Garson Boy 12li Paket

(0)
39,90TL 54,90TL
Prestij Erkek Pamuklu Uzun Soket Çorap Garson Boy 12li Paket (36-41 standart üründür) Paket içeriği 12 adettir. Renk asorti olup stok durumuna göre gönderim yapılmaktadır. Topuk ve burun kısımlarındaki ekstra takviyeler ile çabuk aşınmadan uzun süre kullanıma uygundur. Kullandığımız yüksek pamuk ipliği sayesinde ter emici özelliğe sahiptir. Lastik kısmında kullanılan özel iplik ile bacağınızı sıkmadan konforlu bir giyim sağlar. Ölçü ve elastikiyet ayarlarımız sayesinde dönme yapmadan ayağınızı sarar. Burun kısmında uyguladığımız tek sıra dikiş sayesinde üst düzey rahatlık sağlar. %80 Pamuk %20 Poliamid Yıkama taliatına uyunuz...
-14%

Şirin Erkek Dikişsiz Kaymaz Babet Çorap 6 lı Paket Asorti

(0)
29,90TL 34,90TL
Şirin Erkek Dikişsiz Kaymaz Babet Çorap 6 lı Paket Asorti(6 çift) (40-44 standart üründür) Topuk ve burun kısımlarındaki ekstra takviyeler ile çabuk aşınmadna uzun süreli kullanıma uygundur. Kullandığımız yüksek kaliteli opamuk ipliği sayesinde ter emici özelliğe sahiptir. Lastik kısımında kullanılan özel iplik ile bacağınızı sıkmadan konforlu bir giyim sunar. Ölçü ve elastikiyet ayarlarımız sayesinde dönme yapmadan ayağınızı sarar. Burun kısmında uyguladığımız tek sıra dikiş sayesinde üst düzey rahatlık sağlar. %80 Pamuk %15 Polyester %3 elastan %2 Polimaid Yıkama Talimatına Uygun Yıkayınız.  ..
-20%

Şirin Merserize Yazlık Erkek Çorap Asorti 6'li Paket

(0)
39,90TL 49,90TL
Şirin Merserize Yazlık Erkek Çorap Asorti 6'lı Paket (40-44 standart üründür) Paket içeriği 6 adettir. Renk asorti olup stok durumuna göre gönderim yapılmaktadır. Topuk ve burun kısımlarındaki ekstra takviyeler ile çabuk aşınmadan uzun süre kullanıma uygundur. Kullandığımız yüksek pamuk ipliği sayesinde ter emici özelliğe sahiptir. Lastik kısmında kullanılan özel iplik ile bacağınızı sıkmadan konforlu bir giyim sağlar. Ölçü ve elastikiyet ayarlarımız sayesinde dönme yapmadan ayağınızı sarar. Burun kısmında uyguladığımız tek sıra dikiş sayesinde üst düzey rahatlık sağlar. %80 Pamuk %20 Poliamid Yıkama taliatına uyunuz...
-26%

Staray Erkek Bambu Silikonlu Babet Çorap 6 Lı Paket

(0)
36,90TL 49,90TL
Staray Erkek Bambu Silikonlu Babet Çorap 6 Lı Paket (40-44 standart üründür) Silikon bantlar sayesinde topuğunuzdan çıkmasını engeller. Dayanıklı, teri emer, koku yapmaz, yumuşak ve parlaktır. %80 Bambu %17 polyamid %3 elastan Bambu çorap, bambu ağacından elde edilmiş ipliklerden elde edilmiş çoraplardır. Bambu ağacının liflerinin sağladığı fiziksel özelliklerinin faydaları sebebiyle erkek babet , patik ve pantolon çoraplarında sıkça kullanılmaktadır. Bambu babet çorapları ile konforlu ayakkabı giyimide sağlamış ve ayak sağlığınızı korumuş olursunuz. Bambu erkek babet çoraplarının uzun süre kullanımını sağlamak açısından ürün üzerindeki yıkama talimatlarını uygulayınız...
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

Erkek Çorap

Erkek Çorap Modelleri ve Fiyatları

Ayakların yer ile bağlantısını keserek vücudun soğuk almasını engelleyen giyim ürününe çorap denir. Çoraplar kesimleri, üretildikleri ebat ile boyut ve renkleri ile kadın ve erkek çorapları çeşidi ile piyasada satışa sunulmaktadır. Erkek çorapları bayanlar için üretilen ürünlerden en çok renkleri ile ayırt edilmektedir. Çoraplar çok farklı alanlarda kullanılmak üzere üretilmektedir.

Erkeklerin En Çok Tercih Ettiği Çoraplar

Kullanım alanlarına göre değişiklik gösteren erkek çorapları arasında en çok tercih edilenleri soket çorap çeşitleridir. Bu çorap çeşidi, bileğe kadar uzanan boyutu ile kullanım özgürlüğü tanır. Bilek boyunda olan bu çoraplar kişiler tarafından genellikle iki kere katlanarak kullanılırlar. Daha çok spor kıyafetler ile gündelik yaşamda rahat edebilmek için tercih edilirler.

Erkeklerin sıklıkla tercih ettiği bir diğer çorap çeşidi ise erkek babet çorap çeşididir. Yaz aylarında havanın ısınması ile giyilen ayakkabıların bilek boyunun kısalması, ayaktaki çorabın gözükmesine neden olur. Bu da hoş olmayan bir görüntü oluşturur. Kısa çorap modelleri ise dışarıdan gözükmez.

Yaz aylarında tercih edilen bir diğer çorap da bambu çorap çeşididir. Bu çoraplar sıcak havalarda terletme yapmayan özellikleri ile gün boyu ayakkabı giymek zorunda kalan erkekler için son derece idealdir. Terletmeyen ancak sıcak tutma özelliği ile pamuk çorap çeşitleri de yaz aylarının aksine soğuk havalarda giyilmesi tavsiye edilir.

Yün, Parmaklı, Termal Erkek Çorap Çeşitleri

Erkek çorapları arasında kış mevsiminde kullanılması tavsiye edilen pek çok çorap çeşidi bulunmaktadır. Bunların arasından ilk sıraya sıcak tutmaları nedeni ile termal çorap modelleri oturur. Ardından yün çorap çeşitleri gelmektedir. Yün kullanılarak üretilen çoraplar hem doğal hem de kalıcı sıcaklığı sağlayabilen ürünlerdir.

Kış mevsiminde evinin rahatlığında tercih edilecek bir çorap çeşidi de parmaklı çorap modelidir. Bu çoraplar eldiven mantığı ile üretilmiştir. Ayak parmakları arasına giren çorabın üretildiği kumaş ile özellikle ayak parmak aralarının sıcak tutulması hedeflemiştir. Bu tarzda üretilen çoraplar erkek çorapları arasında en az tercih edilen modellerin başında yer alır.

Sizler de erkek çorapları renk ve modellerini incelemek ve satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.