Izgara Görünümü:
-13%

Erkek Bebek Çocuk Renkli Desenli Külotlu Çorap 3 lü Paket

(0)
34,90TL 39,90TL
Lababy Erkek Bebek Çocuk Renkli Desenli Likralı Külotlu Çorap Asorti 3 lü Paket( 3 adettir.) Kışlık ve mevsimlik üründür. Ürün renk ve ürün üzerindeki desenler stok durumuna göre değişiklik gösterebilir. Türkiye de üretilmiştir. Yıkama talimatına uygun yıkayınız...
-17%

Erkek Bebek/Çocuk Havlu Renkli Desenli Külotlu Pamuk Çorap

(0)
24,90TL 29,90TL
Erkek Bebek/Çocuk Havlu Külotlu Çorap 1adettir.  Erkek Bebek/Çocuk Havlu Külotlu Çorap esnektir, bebeğinizin rahat hareket etmesini sağlar. Kumaşı kalitelidir, sarkma yapmaz. Soğuk kış günlerini kurtarıcısı bu çoraplardan vazgeçemeyeceksiniz. Yıkama talimatına uygun yıkayınız. Çorap Uzunlukları topuğa kadar; 0-1 Yaş 42 cm 1-2 Yaş 52 cm 3-4 yaş 54 cm 5-6 Yaş 58 cm..
-33%

Ertuğ Erkek Bebek Kısa Patik Çorap Asorti 6 Lı Paket

(0)
19,90TL 29,90TL
Ertuğ Erkek Bebek Kısa Patik Çorap Asorti 6 Lı Paket (6 adettir.) %78 Pamuk %2 elastan %20 Polymaid Lababy renkli desenli erkek bebe çorabı esnektir, bebeğinizin rahat hareket etmesini sağlar. Kumaşı kalitelidir, sarkma yapmaz. Ürün renkleri ve ürün üzerindeki desenler değişiklik gösterebilir. Stok durumuna göre gönderim yapılmaktadır. Yıkama talimatına uygun yıkayınız...
-33%

Ertuğ Erkek Bebek Pamuklu Kısa Patik Çorap Düz 6 Lı Paket

(0)
19,90TL 29,90TL
Ertuğ Erkek Bebek Pamuklu Kısa Patik Çorap Beyaz 6 Lı Paket Ertuğ düz erkek bebe çorabı esnektir, bebeğinizin rahat hareket etmesini sağlar. Kumaşı kalitelidir, sarkma yapmaz. Ürün renkleri ve ürün üzerindeki desenler değişiklik gösterebilir. Stok durumuna göre gönderim yapılmaktadır. Yıkama talimatına uygun yıkayınız. Ürün bedenleri; 0-1yaş   9-12aylık 1-2yaş   18-24 aylık 2-3 yaş    24-36 aylık..
-11%

Kız/Erkek Bebek Çocuk Külotlu Çorap Pamuk Çorap 3 lü Paket

(0)
39,90TL 44,90TL
Ekinoks Kız/Erkek Bebek Çocuk Külotlu Çorap Beyaz 3 lü Paket Türkiye de üretilmiştir. %100 pamuk Yıkama talimatına uygun yıkayınız...
-36%

Lababy Renkli Desenli Pamuklu Erkek Bebek/Çocuk Çorabı 12li Paket

(0)
28,90TL 44,90TL
Lababy Renkli Desenli Pamuklu Erkek Bebek/Çocuk Çorabı 12 li Paket(12 adettir) %78 Pamuk %2 elastan %20 Polymaid Lababy renkli desenli erkek bebe çorabı esnektir, bebeğinizin rahat hareket etmesini sağlar. Kumaşı kalitelidir, sarkma yapmaz. Ürün renkleri ve ürün üzerindeki desenler değişiklik gösterebilir. Stok durumuna göre gönderim yapılmaktadır. Yıkama talimatına uygun yıkayınız...
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Erkek Bebek Soket Çorap,Külotlu Çorap Modelleri

Erkek Bebek Çorap Modelleri ve Fiyatları

Çocuk hastalıkları uzmanlarının da sürekli olarak söyledikleri şey bebeklerin ve çocukların ayaklarını hiçbir şekilde üşütmemektir. Bu bağlamda, anneler ya da babalar gibi ebeveynlerin hepsi çocuk ve bebeklerin ayaklarını sıcak tutmak için çorap konusunda çok hassas davranmaktadırlar. Bebek çorap çeşitleri içerisinde birçok renk ve desen de modeller bulunmaktadır. Özellikle yeni doğumdan itibaren gerek zıbın içine gerekse zıbın altına bebek çorap çeşitlerinden mevsimine göre ince ya da kalın olanları tercih edilerek giydirilir.

Cinsiyet ayrımı fark etmeksizin birçok çeşidi olan çoraplar da özellikle yaş grubuna göre pamuklu olan ürünler daha çok tercih edilmektedir. Bu ürünlerin tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden biri sürekli olarak ayakta kalan bebek çorap çeşitleri herhangi bir şekilde terlemeye müsaade etmemesi ve ayak içersinde nemlenmesinden dolayı oluşacak sağlık sorunlarına yer vermemesi nedeniyledir. Kız çocukları için pembe, kırmızı, lila gibi renkler tercih edilirken erkek bebek çorap çeşitlerinde ise mavi, gri, siyah gibi soft renkler daha çok tercih edilir.

Erkek Bebek Babet, Çıngıraklı Çorap Çeşitleri

Bebek çorap çeşitleri birçok farklı seçeneklerden oluşmaktadır. Bebek babet çorap özellikle yaz aylarında ayakların hem üşümemesini, hem de terlememesini sağlayan çeşitlerdir. Çocuk çorapları içerisinde kış aylarında daha çok kalın yün çoraplar tercih edilir. Bu çorapların tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden bir tanesi de soğuktan etkilenmemesi ve ayakları sıcacık tutmasıdır. Gelişim esnasında bebekler ellerini ve ayaklarını tanımaya başladıklarında ayaklara daha çok çıngıraklı çorap alınması tavsiye edilmektedir. Çünkü ayaklarını oynattıkça çorap tan gelecek olan ses, duyusal gelişimine çok fayda sağlayacaktır.

Erkek Bebek Çorap Modelleri

Çocuk çorap üreticileri modelleme yaparlarken özellikle çocukların en sevdiği karakterleri ve renkleri kullanmayı tercih ederler. Karakterli çoraplar severek giyilen çorap çeşitleri içerisindedir. Özellikle erkek çocuk çorap seçimi konusunda ebeveynler, güncel çizgi film kahramanlarının olduğu desenleri daha çok tercih ederler. Kız çocukların çorapların da ise daha çok cicili bicili modeller tercih edilebilir. Tüm bu çeşitler ile ilgili olarak sitemizi ziyaret edebilir ve istediğiniz model ve renklerde ürünlerden satın alabilirsiniz.