Bu kategoride ürün bulunamadı.

Battaniye

Kaliteli, Tek ve Çift Kişilik Battaniye Modelleri

Soğuk günlerin dostu olarak yorganlar görülmektedir. Fakat yorganlardan daha kıymetli bir şey varsa o da battaniyelerdir. Battaniye, kullanıcılarına daha fazla seçenek sunmaktadır. Soğuk günlerde sıcak tutması kadar eve de sıcak bir görünüm kazandırmaktadır. Kış aylarında da dekorasyon için önemli parçalardan bir tanesidir. Evinizin köşesinde duran pamuk ürünlerle gelen misafirlerinizi daha sıcak ağırlayabilirsiniz.

Battaniye Setleri

Battaniye, başkalarına hediye edilebilecek özelliktedir. Özellikle kış aylarında bebeklere ya da yetişkinlere hediye edilebilmektedir. Battaniye seti alarak hem şık bir hediye verebilir hem de uygun fiyatlarla hediyenizi alabilirsiniz. Sizde hediye alacağınız kişilere battaniye takımı alarak onların üşüyeceği günleri engelleyebilirsiniz. Böylece sizi her an güzel bir şekilde anmasını sağlayabilirsiniz.

Battaniye Modelleri

Battaniye kullanımı insanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu şekilde tercih edilen battaniye modelleri de çok farklı olarak karşınıza çıkabilmektedir. Battaniye özelliklerine göre de ayrılabilmektedir. Pamuk, akrilik, örgü gibi çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Ayrıca bu battaniyeler kişiye özel olarak da kullanılabilmektedir. Örgü battaniye modelleri çoğunlukla yaşlılar tarafından tercih edilse de, pamuk battaniyeler daha genç kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bunda kişisel zevkler ön plana çıkmaktadır. Çift kişilik battaniye alarak sevdiğiniz kişilerle battaniye altında ısınmanızı sağlayabilirsiniz.

Tek ve Çift Kişilik Battaniye Fiyatları

Battaniye alacak kişiler ilk olarak kaç kişilik olarak alacağına dikkat etmelidir. Bunun yanı sıra battaniye seçimlerinde dikkat edilmesi gereken konular şu şekilde sıralanmaktadır;

·        Örgü battaniye seçerken mevsimler ön planda tutulmalıdır. Eğer hava soğuksa bunu göre kalın battaniye seçilmelidir.

·         Tek ve çift kişilik battaniye alınırken boyutlarına dikkat edilmedir.

·         Tercih edilen kumaşlar rahatsız etmeyecek özellikte olmalıdır.

·         Bütçeye uygun battaniye fiyatları araştırılarak ona göre seçim yapılmalıdır. 

Battaniyeli nevresim takımı alacak kişiler, ilk olarak evlerinin ya da yatak odalarının durumunu göz önünde bulundurmalıdır. Battaniye alan kişilerin üründen memnun kalabilmesi için bu konulara mutlaka dikkat etmesi gerekmektedir. Böylece kaliteli bir battaniye alınabilmektedir.

Battaniye Ölçüsü Neden Önemlidir?

Battaniye alan kişilerin en çok dikkat ettiği konulardan bir tanesi de battaniye ölçüsüdür. Battaniye ölçüşü doğru seçilmezse kullanımı esnasında rahatsızlıklar oluşabilmektedir. Bir bebek battaniyesini yetişkin birine kullanabilmek pek mümkün değildir. Bu aşamada ölçü konusu devreye girmektedir. Bu nedenle çok önemlidir. İsteğe göre bazı kişiler yün battaniye tercih etmektedir. Bu battaniyeler diğerlerine nazaran daha fazla ısıtmaktadır. Sürekli üşüyen kişiler bu çift kişilik battaniye modelleri sayesinde üşümekten kurtulabilmektedir.